Відбулась конференція трудового колективу університету

18 травня відбулась конференція трудового колективу нашого університету.

На конференції провели вибори делегатів від Київського національного університету імені Тараса Шевченка на З'їзд представників Вищих навчальних закладів державної форми власності, на якому будуть обрані члени Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від від державних вищих навчальних закладів. Делегатами від нашого університету обрано ректора університету Губерського Л.В., проректора з науково-педагогічної роботи Бугрова В.А та декана фізичного факультету Макарця М.В.

Нагадуємо, що відповідно до п.2 ч.1ст.19 Закону "Про Вищу освіту" тринадцять членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти обираються з’їздами з числа представників вищих навчальних закладів України державної, комунальної та приватної форми власності, у тому числі дев’ять членів - від державних вищих навчальних закладів, один член - від комунальних вищих навчальних закладів, три члени - від приватних вищих навчальних закладів.