Зміни до Закону України «Про вищу освіту» набули чинності

.

Президент України підписав Закон України «Про внесення змін в Закон України «Про вищу освіту»

Зміни до Закону України «Про вищу освіту» набули чинності

щодо встановлення обмежень при обранні на посаду (призначення виконувача обов’язків) керівника вищого навчального закладу.

Цей закон від 14 травня 2015 року № 415-VIII визначає, хто може претендувати на посаду керівника вищого навчального закладу. Згідно норм цього закону, не може претендувати на посаду керівника вищого навчального закладу особа, яка за рішенням суду визнана недієздатною або дієздатність якої обмежена. Якщо за рішенням суду вона не має права займати такі посади, або за рішенням суду визнана винуватою у здійснення корупційного правопорушення.

Не може бути призначено керівником вищого навчального закладу особа, яка підпадає під дію норм Закону України «Про очищення влади».

Виконуючий обов’язки керівника вищого навчального закладу, який на день набуття чинності цього Закону попадає під його дію, підлягає звільненню протягом двох тижнів з дня набуття ним чинності.

Заванатжити документ можна за посилнням http://pon.org.ua/novyny/4101-zmini-do-zakonu-ukrayini-pro-vishhu-osvitu-nabuli.html


За інформацією юридичного відділу ЦК Профспілки
Як часто ви відвідуєте нас?