Відбулася конференція трудового колективу

2 вересня 2015 року відбулася конференція трудового колективу КНУ, на якій була сформована Центральна виборча комісія по

виборах ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
До складу комісії увійшли:
1. Андрійчук Олена Миколаївна – доцент, ННЦ «Інститут біології»
2. Пасько Володимир Феодосійович – доцент, географічний факультет
3. Диняк Оксана Василівна – доцент, ННІ «Інститут геології»
4. Іваненко Олена Іванівна – доцент, економічний факультет
5. Женченко Марина Іванівна – доцент, Інститут журналістики
6. Требіна Наталія Миколаївна – пров. інженер-математик, НДЧ, факультет кібернетики
7. Шпакович Ольга Миколаївна – д.ю.н., доцент, Інститут міжнародних відносин
8. Павленко Валерій Михайлович – професор, історичний факультет
9. Данілов Володимир Якович – доцент, механіко-математичний факультет
10. Радченко Сергій Петрович – доцент, факультет радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем
11. Миронова Валентина Миколаївна – доцент, Інститут філології
12. Макаренко Олексій Володимирович – доцент, фізичний факультет
13. Харьковщенко Євген Анатолійович – зав.каф., професор, філософський факультет
14. Чепак Валентина Василівна – зав.каф., факультет соціології
15. Москаленко Алла Миколаївна – доцент, факультет психології
16. Желіба Ольга Миколаївна – зав.навч.лаб., хімічний факультет
17. Гриценко Іван Сергійович – декан, юридичний факультет
18. Тесля Юрій Миколайович – декан, факультет інформаційних технологій
19. Іванов Іван Іванович – доцент, Інститут високих технологій
20. Браун Вадим Олегович – с.н.с., Військовий інститут
21. Гринько Олена Олександрівна – пров.спец., ректорат (від інших співр.)
+ два представники профкому (заст.голови Котенко Віталій миколайович та заст.голови Шамрай В'ячеслав Вікторович)
+ два представники студентів

У ході конференції було також визначено кількість та місця розташування дільничних виборчих комісій. Вони будуть утворені на наступних факультетах та в інститутах: 1. Механіко-математичний (пр-т акад.Глушкова, 4-е); 2. Географічний (пр-т акад.Глушкова, 2-а); 3. Економічний (вул.Васильківська, 90-а); 4. Інститут міжнародних відносин (вул.Мельникова, 36/1); 5. Інститут філології (б-р Тараса Шевченка, 14); 6. Головний навчальний корпус (Володимирська, 60) – (центральна Виборча комісія).

Крім того, відповідно до Статуту був визначений кількісний склад дільничних виборчих комісій з виборів ректора університету. За рішенням делегатів конференції він складає 9 осіб. (7 обраних + 1 делегований представник профкому + 1 делегований представник студентів).

На конференції були проголосовані й прийняті зміни до Статуту університету, що їх вимагали зміни у законодавстві України.

Після закінчення конференції було відразу ж проведено перше засіданні центральної Виборчої комісії. На ньому було обрано Голову – Гриценка Івана Сергійовича – декана юридичного факультету, Заступника голови – Котенка Віталія Миколайовича – заст.голови профкому та  секретаря –Павленка Валерія Михайловича – професора історичного факультету.