А.Яценюк: бюджетники отримають підвищені пенсії та зарплати на початку жовтня

.

Підвищені пенсії та зарплати для бюджетників будуть виплачені на початку жовтня. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк 20 вересня у черговому випуску "10 хвилин з прем'єр-міністром".

"Доплата до пенсії, яка нараховується з 1 вересня поточного року, буде проведена в жовтні. З 4 жовтня українські пенсіонери отримають доплати за вересень, так і підвищену пенсію за жовтень", – сказав він.

Щодо працівників бюджетної сфери, Яценюк нагадав, що вони вже отримали авансові виплати, тому підвищені заробітні плати для бюджетників будуть виплачені в першій декаді жовтня.

"Центральний бюджет дає свою суму коштів, місцеві бюджети повинні також необхідну суму коштів для забезпечення 100%-ої виплати всіх підвищених соціальних стандартів, про що Кабінет Міністрів України вже прийняв відповідне рішення", – підкреслив Яценюк.

Крім того, Яценюк нагадав, що Верховна Рада конституційною більшістю голосів підтримала план реструктуризації та списання боргів, запропонований урядом, що, за словами Яценюка, дає можливість Україні списати 3,6 мільярда доларів боргів перед приватними кредиторами.

"Це дає змогу Україні заощадити близько 5 млрд доларів у виплаті відсотків до 2040 року і не виплачувати тіло кредиту протягом найближчих чотирьох років. Це дає можливість Україні почати стабілізацію фінансово-економічної ситуації в Україні", – сказав він.

За матеріалами: РБК-Украина

Як часто ви відвідуєте нас?