Підсумки оздоровлення та відпочинку маленьких киян

17 вересня 2015 року у стінах Київської міської державної адміністрації відбулося засідання підсумкового штабу з оздоровлення та відпочинку маленьких киян.

Про підсумки з оздоровлення та відпочинку маленьких киян

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко та представники громадських організацій обговорили якість цьогорічної кампанії з оздоровлення дітей.

Ганна Старостенко зазначила, що з київського бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей було виділено 29 млн грн., за ці кошти оздоровлено понад 10 тисяч дітей.

«Незважаючи на економічні складнощі, нам вдалося у повному обсязі реалізовувати програму з організації відпочинку маленьких киян… Окрема увага була приділена дітям киян-учасників АТО, а також дітям із числа переселенців. Для майже 300 дітлахів нам вдалося організувати відпочинок за кордоном, ще понад 2 млн грн міська влада виділила на забезпечення відпочинку в Україні – близько 350 столичних школярів відпочили в Херсонській області», – повідомила заступник голови КМДА.

Голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України Олександр Яцунь  зауважив, що багато років поспіль Київська міська організація Профспілки працівників освіти і науки України направляє на оздоровлення до лікувально-оздоровчих комплексів «Сонячний берег», «Карпатські зорі» та «Верховина» дітей – членів освітянської профспілки, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Це діти із багатодітних сімей, діти із малозабезпечених сімей, талановиті та обдаровані діти, відмінники навчання, переможці конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад.

«У цьому році оздоровлено 1654 дитини на 7,3 млн. грн.,  з них 5,1 млн. грн. виділено з міського бюджету, інші кошти – профспілкові внески та батьківська плата», - підкреслив Олександр Яцунь. Також він наголосив на тому, що кожна дитина, яка їхала на оздоровлення, була застрахована міською організацією профспілки.

За словами Голови Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України 56 студентів-вожатих НПУ ім. М.П.,Драгоманова, які працювали з дітьми під час літньої оздоровчої кампанії, у квітні-травні поточного року пройшли школу вожатих. Також з дітьми працювало 63 кращих педагоги шкільних і дошкільних навчальних закладів.

Наприкінці засідання заступник голови КМДА підкреслила, що для організації відпочинку дітей на наступний рік місту є над чим працювати: «Безперечно, наступного року на оздоровлення ми виділимо не меншу суму, ніж цього. Крім того, з метою підвищення якості виховної програми та професійного рівня персоналу у таборах ми маємо намір провести його додаткову підготовку».!