У списку кращих університетів світу опинилися два українські ВНЗ

У списку кращих університетів світу опинилися два українські ВНЗ: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка і Харківський

національний університет ім. Василя Каразина, повідомляє "канал112 Україна". Відповідний рейтинг складений британським виданням Times HigherEducation (THE).

Вищі учбові заклади зайняли місця в групі між 601 і 800 позиціями.

Українські університети потрапили в групу внз, якізаймають з 601 по 800 позицій рейтингу.

У цій групі також опинилися такі ВНЗ як Салфордскийуніверситет (Великобританія), Сеулський університет(Південна Корея), Варшавський технологічнийуніверситет (Польща) і інші.

Відмітимо, до першої трійки лідерів увійшлиКаліфорнійський технологічний інститут (США), Оксфордський університет (Великобританія) і Стэнфордский університет (США).

Як відзначається, при складанні рейтингу враховуються 13 показників ефективності, які дозволяють забезпечити найбільш комплексні і збалансовані порівняння.

Нагадаємо, 15 вересня британська компанія Quacquarelli Symonds оприлюднила міжнародний рейтинг вищих учбових закладів QS World University Rankings 2015/16, в якому оцінюються результати діяльності університетів світу.

У нього потрапили шість українських вищих учбових закладів. Київський національний університет імШевченка отримав місце в категорії 421-430, Харківський національний університет ім. Каразина - у позиції 491-500. Інші ВНЗ займають місця нижче 600. Серед них -Національний технічний університет "Київський політехнічний інститут", Донецький національний університет, Національний технічний університет", Харківський політехнічний інститут", Сумський державний університет.

За матеріалами сайту http://telegraf.com.ua