Відбулося засідання профкому

20 листопада 2015 р. відбулося засідання профспілкового комітету. У роботі засідання взяли участь ректор університету Леонід Васильович Губерський та проректор з адміністративно-господарської роботи Віктор Петрович Макаренко. Першим питання порядку денного було розглянуто - хід підготовки корпусів університету до роботи в зимовий період, в обговоренні якого взяли активну участь проректор з АГР та ректор університету.  Також Макаренко В.П. та Губерський Л.В.  дали відповіді за багаточисленні запитання присутніх.  Крім цього, ректор університету надав вичерпну  інформацію про стан справ в університеті.

По наступному питанню порядку денного - результати роботи студентської профспілкової житлової комісії виступив заст.голови профкому по роботі зі студентами Шамрай В.В., який проінформував профспілковий комітет про результати поселення студентів у гуртожитки університету.

Також на засіданні було розглянуто питання - про підготовку до Новорічних свят. Вичерпну інформацію по даному питання надала голова комісії з роботи з дітьми Куровська Л.Ф.