Відбулась конференція трудового колективу університету

.30 березня 2016 року в актовій залі Головного навчального корпусу відбулася конференція трудового колективу


КНУ імені Тараса Шевченка. На порядок денний було винесено «Звіт ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка про роботу з січня 2015 р. по лютий 2016 р.». 

Треба зауважити, що Звіт попередньо був розміщений на головній сторінці університетського сайту, а також виданий окремою брошурою. Тож всі зацікавлені могли ще до конференції ознайомитися з його змістом. 
Виступаючи на конференції, ректор Леонід Губерський зупинився на питаннях функціонування університету в умовах сьогодення, в тому числі, і враховуючи норми нового «Закону про вищу освіту». 

Ректор проаналізував деякі аспекти господарської діяльності та висвітлив питання якості освіти, організації навчального процесу, академічної мобільності студентів і викладачів, залучення до навчання в університеті іноземних громадян, а також наголосив на необхідності нового підходу до проведення студентських практик. 
 
Леонід Губерський бачить роботу університету в багатьох сферах життєдіяльності організованою по-новому, із застосуванням інновацій і передових технологій. Він висловив це у своїх пропозиціях. Вони торкаються, зокрема, освітнього процесу, організації науково-дослідної діяльності, міжнародного співробітництва, соціальної сфери, розвитку матеріальної бази.

В обговоренні Звіту ректора виступили професор Анжела Ігнатюк (економічний факультет), директор Інституту міжнародних відносин КНУ Валерій Копійка, професор Тетяна Берегова ННЦ «Інститут біології»), голова Студентської ради студмістечка Станіслав Остапенко, декан факультету інформаційних технологій Юрій Тесля, голова Ради ветеранів Федір Кирилюк, голова профспілки механіко-математичного факультету Володимир Данілов, професор Сергій Вижва (геологічний факультет), голова Вченої ради КНУ Володимир Цвих. Ректор відповів на поставлені запитання. 

Делегати конференції трудового колективу КНУ прийняли відповідну постанову, а саме:
1. Звіт ректора схвалити;
2. Роботу оцінити задовільно;
3. Доповідь та звіт ректора обговорити на зборах трудових колективів, факультетів, інститутів та структурних підрозділів.


Як часто ви відвідуєте нас?