ПІДПИСАНО ГЕНЕРАЛЬНУ УГОДУ НА НОВИЙ СТРОК

.

23 серпня 2016 року у приміщенні Клубу Кабінету міністрів України відбулася урочиста церемонія підписання Генеральної Угоди на 2016-2017 роки.


Підписано Генеральну Угоду на новий строк

Свої підписи під документом поставили Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, керівник СПО об’єднань профспілок, Голова ФПУ Григорій Осовий, перший заступник голови СПО роботодавців Олексій Мірошниченко.

Угоду було погоджено із керівниками членських організацій ФПУ, головами всеукраїнських репрезентативних  профспілок на національному рівні.

«Сьогодні ми підписуємо тристоронню угоду між профспілками, роботодавцями і Урядом. Угоду, яка покликана розпочати нову історію наших взаємостосунків щодо форм соціально-економічної політики держави, щодо розвитку національної економіки, і найголовніше – ми маємо створити належні умови для праці. Ми маємо виробляти конкурентний продукт, ми маємо забезпечити достойну заробітну плату для українських громадян», – сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час церемонії підписання.

Прем’єр-міністр зазначив, що Уряд вперше з 1993 року ухвалив розпорядження щодо підписання саме тристоронньої Угоди.

Голова Уряду закликав міністерства до поглиблення співпраці з профспілками, федерацією роботодавців, експертним середовищем для підвищення професійності рішень, що готуються.

Володимир Гройсман також подякував профспілкам за конструктивну позицію, зокрема під час зустрічі у рамках загальноукраїнської акції профспілок.

Голова Федерації профспілок України наголосив, що укладення Угоди на новий строк знаменує собою завершення тривалого і досить непростого процесу тристоронніх колективних переговорів. А її підписання напередодні важливої у житті українського суспільства події – Дня незалежності України свідчить про можливість консолідації влади, бізнесу і працівників задля кращого майбутнього, – підкреслив профспілковий лідер.

Як часто ви відвідуєте нас?