Путівки до дитячих таборів

.

Списки співробітників – членів профспілки, які отримали у 2016 р. путівки до дитячих  таборів.

Батьківська плата – 20% вартості путівки.


Дата

ПІБ

Факультет

Посада

Назва табору

02.06.

Цибульська Є.Л.

ННІ "Інститут геології"

диспетчер

Карпатські зорі

02.06.

Ярмолюк В.В.

соціології

ст.лаборант

Карпатські зорі

02.06.

Снітко Ю.В.

ВМЗ

спец.І кат.

Карпатські зорі

02.06.

Красун В.Л.

ІОЦ

нач.сектору

Карпатські зорі

02.06.

Ігнатенко І.В.

історичний

доцент

Карпатські зорі

02.06.

Адамська І.Г.

історичний

заст.декана

Карпатські зорі

02.06.

Рибальченко Т.В.

ННЦ "Інститут біології"

доцент

Карпатські зорі

02.06.

Ставнюк В.В.

історичний

професор

Карпатські зорі

02.06.

Степаненко Ж.Б.

студмістечко

чергова

Сонячний берег

02.06.

Петренко-Лисак А.О.

соціології

доцент

Сонячний берег

02.06.

Колісник М.І.

ІФ

ст.лаборант

Сонячний берег

02.06.

Полонська І.П.

економічний

доцент

Верховина

02.06.

Чомко Д.Ф.

ННІ "Інститут геології"

доцент

Верховина

02.06.

Чомко Д.Ф.

ННІ "Інститут геології"

доцент

Верховина

02.06.

Диняк О.В.

ННІ "Інститут геології"

доцент

Верховина

02.06.

Мусік Л.І.

Наукова бібліотека

зав.сектором

Верховина

24.06.

Вігура К.В.

ЦХ №2

заст. зав.гурт.

Сонячний берег

24.06.

Федосова Л.В.

ВПЦ "КУ"

прибиральниця

Сонячний берег

24.06.

Яфінович О.Б.

економічний

доцент

Сонячний берег

24.06.

Латишенко Л.А.

УМФЛ

вчитель

Сонячний берег

24.06.

Левіцька Н.В.

студмістечко

зав.гурт.

Сонячний берег

24.06.

Левіцька Н.В.

студмістечко

зав.гурт.

Сонячний берег

24.06.

Діденко В.І.

ННЦ "Інститут біології"

лаборант

Сонячний берег

24.06.

Діденко В.І.

ННЦ "Інститут біології"

лаборант

Сонячний берег

24.06.

Кравець С.В.

ІОЦ

інженер

Сонячний берег

24.06.

Коваленко Л.М.

ННЦ "Інститут біології"

швейцар

Сонячний берег

24.06.

Ковальчук Ю.Б.

соціології

ст.лаборант

Сонячний берег

24.06.

Костюченко Т.М.

ЦХ №2

швейцар

Сонячний берег

24.06.

Комишна О.Ю.

хімічний

інженер

Сонячний берег

24.06.

Чорна Н.П.

студмістечко

зав.гурт.

Сонячний берег

24.06.

Борощук-Недавня В.Ю.

ІВТ

зав.лаб.

Сонячний берег

24.06.

Єзерська Н.В.

УМФЛ

психолог

Карпатські зорі

24.06.

Романенко П.О.

ННІ "Інститут геології"

доцент

Карпатські зорі

24.06.

Добржанська О.Л.

ІМВ

доцент

Карпатські зорі

24.06.

Снідевич О.С.

юридичний

доцент

Карпатські зорі

24.06.

Снідевич О.С.

юридичний

доцент

Карпатські зорі

24.06.

Романенко П.О.

ННІ "Інститут геології"

доцент

Карпатські зорі

24.06.

Остапченко Н.А.

ННІ "Інститут геології"

спеціаліст

Карпатські зорі

24.06.

Мельник-Мірзоян А.Л.

УМФЛ

вчитель

Верховина

24.06.

Тіран А.А.

Наукова бібліотека

пров.бібл.

Верховина

24.06.

Мартиненко В.В.

Наукова бібліотека

бібліотекар

Верховина

24.06.

Яковенко К.І.

мех-мат.

інженер

Верховина

24.06.

Верещинська О.І.

АГЧ

інженер

Верховина

16.07.

Бойчук Н.О.

АГЧ

сторож

Сонячний берег

16.07.

Рачек Г.О.

АГЧ

прибиральниця

Сонячний берег

16.07.

Рачек Г.О.

АГЧ

прибиральниця

Сонячний берег

16.07.

Станжицький О.М.

мех-мат.

зав.каф.

Сонячний берег

16.07.

Баранова Л.Г.

географічний

інженер

Сонячний берег

16.07.

Юрчук К.О.

КФВ

ст.лаборант

Сонячний берег

16.07.

Гончаренко О.М.

ІФ

асистент

Сонячний берег

16.07.

Гончаренко О.М.

ІФ

асистент

Сонячний берег

16.07.

Дьолог І.М.

АГЧ

пров.економ.

Сонячний берег

16.07.

Козленко А.В.

фізичий

зав.господ.

Сонячний берег

16.07.

Баніна Н.В.

ІМВ

викладач

Сонячний берег

16.07.

Баніна Н.В.

ІМВ

викладач

Сонячний берег

16.07.

Пальчуковська О.В.

історичний

пров.історик

Сонячний берег

16.07.

Горбунова Г.В.

кібенетики

ст.лаборант

Сонячний берег

16.07.

Савченко В.С.

АГЧ

заст.нач.від.

Карпатські зорі

16.07.

Ілляшенко І.О.

географічний

ст.н.с.

Карпатські зорі

16.07.

Князєва К.В.

ІМВ

ст.лаборант

Карпатські зорі

16.07.

Патриляк І.К.

історичний

декан

Карпатські зорі

16.07.

Патриляк І.К.

історичний

декан

Карпатські зорі

16.07.

Скригун Н.В.

ННЦ "Інститут біології"

зав.лаб.

Карпатські зорі

16.07.

Скригун Н.В.

ННЦ "Інститут біології"

зав.лаб.

Карпатські зорі

16.07.

Пістрюга Є.С.

АГЧ

заст.гол.мех

Карпатські зорі

16.07.

Сахно Г.В.

географічний

географ.

Карпатські зорі

16.07.

Заболотна О.І.

ННЦ "Інститут біології"

спеціаліст

Верховина

16.07.

Заболотна О.І.

ННЦ "Інститут біології"

спеціаліст

Верховина

16.07.

Ажогіна Н.В.

ІФ

асистент

Верховина

07.08.

Делас В.А.

економічний

асистент

Верховина

07.08.

Білорус Т.В.

економічний

доцент

Верховина

07.08.

Бочарнікова А.М.

ІФ

доцент

Верховина

07.08.

Подолян А.О.

фізичий

доцент

Верховина

07.08.

Рудько О.В.

ІФ

ст.лаборант

Верховина

07.08.

Якименко О.В.

ІФ

асистент

Карпатські зорі

07.08.

Бойко В.Г.

АГЧ

економіст

Карпатські зорі

07.08.

Зелінська І.П.

філософський

ст.лаборант

Карпатські зорі

07.08.

Гопанчук О.А.

КФВ

викладач

Карпатські зорі

07.08.

Гопанчук О.А.

КФВ

викладач

Карпатські зорі

07.08.

Кольцова С.В.

ІОЦ

інженер

Карпатські зорі

07.08.

Нестеренко Н.М.

АГЧ

диспетчер

Карпатські зорі

07.08.

Лосєва Л.С.

ІФ

ст.лаборант

Карпатські зорі

07.08.

Султанова В.П.

ФІТ

фах.І кат.

Сонячний берег

07.08.

Латишева Т.В.

ФІТ

асистент

Сонячний берег

07.08.

Глущенко О.А.

АГЧ

охорона

Сонячний берег

07.08.

Горєлова О.А.

АГЧ

нач.відділу

Сонячний берег

07.08.

Мельник Н.Ю.

ВПЦ "КУ"

пров.фах.

Сонячний берег

 

 

Всього по факультетах та підрозділах:

  1. Факультет кібернетики – 1
  2. Хімічний факультет – 1
  3. Філософський факультет – 1
  4. Інститут високих технологій – 1
  5. Відділ міжнародних зв’язків – 1
  6. Фізичний факультет – 2
  7. Юридичний факультет – 2
  8. Механіко-математичний факультет – 2
  9. Факультет інформаційних технологій – 2
  10. ВПЦ «Київський університет» - 2
  11. Центр харчування №2 – 2
  12. Географічний факультет – 3
  13. Факультет соціології – 3
  14. Кафедра фізвиховання – 3
  15. Наукова бібліотека – 3
  16. Фізико-математичний ліцей – 3
  17. ІОЦ – 3
  18. Економічний факультет – 4
  19. Інститут міжнародних відносин – 4
  20. Студмістечко – 4
  21. Історичний факультет – 6
  22. ННІ «Інститут геології» - 7
  23. Інститут філології – 8
  24. ННЦ «Інститут біології» - 8
  25. АГЧ - 11
Як часто ви відвідуєте нас?