Санаторні путівки

.

Списки співробітників університету – членів профспілки, які отримали путівки до санаторіїв: (період з 01.01.2016 р. по 31.12.2016 р.)

ÂÂ

Відповідно до рішення президії профкому науково-педагогічні працівники сплачують – 50% вартості путівки

інші категорії співробітників – 30% вартості путівки.

ÂÂ

1

Кізлайтіс К.В.

економічний

ст.лаб.

2

Олійник О.В.

соціології

доцент

3

Смоля А.Л.

ННЦ "Інститут біології"

зав.лаб.

4

Ободовський О.Г.

географічний

дружина

5

Ободовський О.Г.

географічний

професор

6

Наконечна Ю.Л.

економічний

доцент

7

Сорока Ю.М.

історичний

професор

8

Сорока Ю.М.

історичний

дружина

9

Гуслій Н.М.

ННЦ "Інститут біології"

зав.складом

10

Лисенко Н.М.

кібернетики

пенсіонер

11

Вакула Ю.А.

ФРЕКС

пров.інженер

12

Недзельська В.М.

ректорат

пров.спец.

13

Копил М.П.

АГЧ

охорона

14

Овчарик Т.В.

ННЦ "Інститут біології"

спеціаліст

15

Чворун Г.А.

ректорат

зав.відділом

16

Зубенко В.В.

кібернетики

доцент

17

Харченко І.І.

кібернетики

доцент

18

Пухальська Н.Я.

ІФ

пенсіонер

19

Вернікова Н.Г.

АГЧ

пров.інженер

20

Поліщук Т.В.

ННЦ "Інститут біології"

нач.сектору

21

Ярмоленко К.А.

географічний

нач.сектору

22

Мариненко Ю.А.

юридичний

пров.спец.

23

Власенко В.І.

підгот.іноз.громад.

спеціаліст

24

Харченко О.І.

ННЦ "Інститут біології"

асистент

25

Базилевич В.Д.

економічний

декан

26

Базилевич К.С.

економічний

пенсіонер

27

Тарануха Ю.Г.

АО

двірник

28

Тарануха Л.А.

ІФ

пенсіонер

29

Татьянко Л.М.

студмістечко

чергова

30

Матвієнко В.М.

географічний

доцент

31

Матвієнко В.М.

географічний

дитина

32

Кравченко К.В.

ФІТ

пров.фахів.

33

Сладкая Н.М.

АГЧ

швейцар

34

Бєлоусова Н.Б.

ІМВ

доцент

35

Гриб С.Б.

УФМЛ

вихователь

36

Пшеченко В.Г.

АГЧ

електрозварюв.

37

Дубович-Костецька І.О.

АГЧ

пров.економіст

38

Чорноус Г.О.

економічний

доцент

39

Варналій З.С.

економічний

професор

40

Літковська Н.І.

ІМВ

пров.спец.

41

Сербін О.О.

Наукова бібліотека

директор

42

Висота О.О.

ВІ

інженер

43

Папенко Н.С.

історичний

доцент

44

Радчук В.Д.

ІФ

доцент

45

Черевичний Г.С.

історичний

доцент

46

Рудковська А.Ю.

ІМВ

доцент

47

Миткалик І.О.

ІФ

ст.лаб.

48

Стельмах Н.М.

ІФ

асистент

49

Казьміна А.В.

ІМВ

ст.лаб.

50

Неділько Г.С.

ІМВ

викладач

51

Бобильова О.І.

НДЧ

пров.бухгалт.

52

Курочка В.М.

ІФ

викладач

53

Вижва З.О.

мех-мат.

професор

54

Вижва С.А.

ННІ "Інститут геології"

професор

55

Барановська  Г.С.

ІФ

філолог

56

Безродний Д.А.

ННІ "Інститут геології"

доцент

57

Безродна І.М.

ННІ "Інститут геології"

заст.директора

58

Суховій О.О.

ІФ

доцент

59

Яфінович О.Б.

економічний

доцент

60

Ковалевська Л.І.

ІФ

пров.спец.

61

Коробенко Н.І.

ЦХ №1

зав.господ.

62

Васильєва-Шаламова Ж.В.

юридичний

доцент

63

Васильєва-Шаламова Ж.В.

юридичний

дитина

64

Телятник О.В.

ННЦ "Інститут біології"

біолог

65

Островська Г.В.

ННЦ "Інститут біології"

професор

66

Волошин О.Ф.

кібернетики

професор

67

Юрко В.А.

Наукова бібліотека

заст.директора

68

Хлонь О.А.

ННІ "Інститут геології"

пров.інженер

69

Акуленко Т.В.

ННЦ "Інститут біології"

інженер

70

ОмельченкоА.м.

ННІ "Інститут геології"

інженер

71
Гостра Г.К.
АГЧ
інспектор
72
Мамчур В.П.
ЦХ №2
нач.корпусу
73
Опанасенко С.В.
ННІ "Інститут геології"
інженер
74
Філіпова Л.І.
ННЦ "Інститут біології"
спеціаліст
75
Танцюра Н.В.
ІМВ
бухгалтер
76
Подоляк Г.В.
ВПЦ "КУ"
оператор
77
Сєвастьян В.П.
ННІ "Інститут геології"
швейцар
78
Голембіовська В.М.
ФРЕКС
охорона
79
Клабукова О.А.
АГЧ
охорона
80
Криворучко В.К.
кібернетики
інженер

ÂÂ

ÂÂ

Всього по факультетам і підрозділам:

  1. ЦХ №2 - 1
  2. Механіко-математичний факультет– 1
  3. Підготовки іноземних громадян - 1
  4. Факультет соціології – 1
  5. Астрономічна обсерваторія – 1
  6. НДЧ – 1
  7. Військовий інститут – 1
  8. УФМЛ - 1
  9. Студмістечко – 1

10. ЦХ №1 – 1

11. ВПЦ "КУ" - 1

12. ФРЕКС - 2

13. Факультет інформаційних технологій – 2

14. Наукова бібліотека – 2

15. Ректорат - 2

16. Юридичний факультет – 3

17. Історичний факультет – 4

16. Факультет кібернетики – 5





17. Географічний факультет – 5

18. ІМВ - 6

19. Економічний факультет – 7

20. АГЧ - 7

21. ННІ "Інститут геології" - 7

22. Інститут філології – 8

23. ННЦ «Інститут біології» - 9

Як часто ви відвідуєте нас?