Новорічні ранки

Ректорат та Профспілковий комітет

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

вітають дітей співробітників, студентів, аспірантів, докторантів

З НОВИМ 2018 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

ДОРОГИЙ ЮНИЙ ДРУЖЕ !

Запрошуємо тебе взяти участь у заходах, організованих Молодіжним центром культурно-естетичного виховання університету за допомогою ректорату та профспілкового комітету для дітей викладачів, співробітників, аспірантів, докторантів та студентів під час Новорічних свят.

20 грудня, середа

Новорічні ранки для дошкільнят у клубі “Планета” (вул. Ломоносова 57/59) о 12.00*; 14.00*.

21 грудня, четвер

Новорічні ранки для дошкільнят у головному корпусі у залі клубу університету (ауд.148) о 12.00*; 14.00*.

Під час проведення Новорічних та Різдвяних ранків на Вас чекає екскурсія по зоомузею університету (головний корпус університету (вул.Володимирська, 60) ауд.300).

22 грудня, п’ятниця

Новорічний ранок для молодших школярів у головному корпусі у залі клубу університету (ауд.148) о 12.00*; 14.00*.

*Звертаємо Вашу увагу на зміну часу проведення ранків