Відбулась конференція трудового колективу КНУ

15 грудня  в Актовій залі Головного корпусу відбулась  конференція трудового колективу КНУ.

На Порядок денний було винесено  три питання:

1. Бюджет університету 2018;

2. Етичний кодекс університетської спільноти;

3. Положення про Наукове товариство студентів, (курсантів, слухачів) та аспірантів, докторантів і молодих вчених університету.

З першого питання про Бюджет на 2018 рік доповідали начальник планово-фінансового відділу КНУ Олена Білявська та в.о. голови планово-фінансового комітету Вченої ради КНУ  Олександр Рожко. До присутніх були доведені основні макропоказники 2018 року, обсяги фінансування по загальному та спеціальному фондах, наукових досліджень, структуру видатків обох фондів, заплановані видатки на оплату комунальних послуг у 2018 році, видатки на відрядження, орієнтований план закупівель за кошти спеціального фонду, проект розподілу капітальних видатків по загальному фонду, інші складові головного фінансового документа університету на 2018 рік.

Детально прокоментував бюджетний процес та деякі цифри документа  ректор КНУ Леонід Губерський.

Проект Етичного Кодексу університетської спільноти презентував зборам голова Комісії по його розробці директор Інституту Філології професор  Григорій Семенюк. Документ, що вже неодноразово виносився на публічне обговорення, знову викликав жваву дискусію, він був взятий за основу і відправлений на остаточне доопрацювання з врахуванням пропозицій і з винесенням на остаточне затвердження на чергові збори трудового колективу, що відбудуться 27 грудня ц. р.

На зборах було також затверджено Положення про Наукове товариство студентів (курсантів, слухачів) та аспірантів, докторантів і молодих вчених університету (НТСАДМВ).