Новорічні ялинки для дітей

ДОРОГИЙ ЮНИЙ ДРУЖЕ !

Запрошуємо тебе взяти участь у заходах, організованих Молодіжним центром культурно-естетичного виховання університету за допомогою ректорату та профспілкового комітету для дітей викладачів, співробітників, аспірантів, докторантів та студентів під час Новорічних свят.

18 грудня, вівторок

Новорічні ранки для дошкільнят у клубі “Планета” (вул. Ломоносова 57/59) об 11.00; 13.00.

20 грудня, четвер

Новорічні ранки для дошкільнят у головному корпусі у залі клубу університету (ауд.148) об 11.00; 13.00.

Під час проведення Новорічних та Різдвяних ранків на Вас чекає екскурсія по зоомузею університету (головний корпус університету (вул.Володимирська, 60) ауд.300).

21 грудня, п’ятниця

Новорічний ранок для молодших школярів у головному корпусі у залі клубу університету (ауд.148) об 11.00; 13.00.