Відбувся турнір з футболу на Кубок Профспілки

Закінчився турнір з футболу серед студентів на Кубок Профспілки.

У змаганнях взяли участь команди з 8 факультетів, а саме: Факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем, Юридичного факультету, Інституту міжнародних відносин, Навчально-наукового інституту "Інститут геології", Геогафічного факультету, Фізичного факультету, Історичного факультету та Факультету комп'ютерних наук та кібернетики. Протягом двох тижнів команди змагалися за право отримати путівки у фінал.

У фінальному двобої зустрілися команди ННІ "Інститут геології" та Юридичного факультету. У запеклій боротьбі з рахунком 2:0 перемогла збірна команда Юридичного факультету. Друге місце посіла команда ННІ "Інститут геології".

Переможці отримали Кубок, який цілий рік зберігатиметься у них. В наступному році команді Юридичного факультету треба буде відстоювати право володіти Кубком, а командам інших факультетів вигравати право на його володіння. Всі учасники фіналу отримали на згадку цінні призи.

Турнір пройшов дуже напружено та цікаво. Кожна гра була як фінальна, прохідних ігор не було. Сподіваємось, що у наступному році геогафія турніру буде суттєво розширена.

Дякуємо гравцям, Кафедрі фізичного виховання та спорту, вболівальникам за проведений турнір і чекаємо Вас у наступному році!