Звітно-виборча конференція

6 березня 2020 р. о 10.00 в актовій залі головного навчального корпусу відбудеться звітно-виборча конференція Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Звіт профспілкового комітету Київського національного університету імені Тараса Шевченка про роботу з березня 2015 р. по березень 2020 р.

Доповідач: голова профкому Цвих В.Ф.

2. Звіт ревізійної коміісї.

Доповідач: голова ревізійної комісії Цюра В.В.

3. Вибори голови Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

4. Вибори заступників голови Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

5. Вибори профспілкового комітету.

6. Вибори ревізійної комісії.

7. Вибори делегатів на ХІІІ звітно-виборчу конференцію Київської міської організації Профспілки працівників освіті і науки України.

8. Делегування представників від Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка до складу Ради Київської міської організації Профспілки працівників освіті і науки України.