Про режим роботи Університету під час карантину

Про режим роботи Університету під час карантину

11.03.2020

На підставі Постанови Кабінету Міністрів України від11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Київської міської державної адміністрації «Про додаткові заходи запобігання поширенню нової коронавірусної інфекції СОVID-19)» (протокол №9 від 11.03.2020р.) та на виконання листа Міністерства освіти і науки України№1/9-154 від 11.03.2020р. ухвалено рішення:

1. Призупинити з 12.03.2020р. по 03.04.2020р. освітній процес у всіх підрозділах Університету (за винятком Військового інституту та Інституту управління державної охорони України).

2. Забезпечити неухильне виконання вимог наказу ректора №190-21 від 05.03.2020р. «Про невідкладні заходи щодо запобігання захворюванням, викликаним коронавірусом СОVID-19» з доповненнями, внесеними наказом №193-32 від 06.03.2020р.

3. На період карантину призупинити відрядження та направлення студентів, аспірантів, викладачів, науковців і співробітників у межах України.

4. Деканам факультетів, директорам інститутів, коледжів, ліцею:

4.1 внести корективи в навчальні плани занять та організувати проведення освітнього процесу з використанням можливостей дистанційної освіти, інтернет-ресурсів тощо;

4.2 переглянути графіки навчального процесу на заочних відділеннях факультетів, інститутів.

5. Проректору з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) П.О. Беху, завідувачу Підготовчого відділення Г.О.Усатенко спільно з деканами факультетів, директорами інститутів розробити і запровадити можливості для дистанційного навчання іноземних громадян.

6. Керівникам всіх структурних підрозділів спільно з відділом кадрів (О.Г. Іванченку) розробити та запровадити заходи щодо часткового переведення працівників Університету на дистанційну роботу, оптимізувати графіки робочого часу з метою зменшення користування громадським транспортом у години пікового завантаження.

7. Деканам факультетів, директорам інститутів, коледжів, ліцею, завідувачу Підготовчого відділення Г.О. Усатенко вирішити питання щодо перебування студентів та учнів у гуртожитках Університету на період карантину відповідно до поданих ними заяв.

8. Проректору з науково-педагогічної роботи (перспективний розвиток) О.Д. Рожку, директору Студентського містечка І.І. Лібак:

8.1 посилити дезінфекційний режим (проведення вологих прибирань з використанням дезінфікуючих засобів в навчальних приміщеннях, аудиторіях, місцях спільного користування, гуртожитках);

8.2 передбачити в гуртожитках приміщення для ізоляції студентів з ознаками захворювання на грип та ГРВІ.

9. Начальнику відділу охорони та безпеки Університету С.П. Пазюку посилити контроль за допуском до корпусів та на територію Університету студентів, аспірантів, викладачів, науковців співробітників, а також сторонніх осіб.