Склад конференції тудового колективу університету

.

Склад конференції трудового колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка




П.І.Б.

Посада


ННЦ „Інститут біології»


1

Остапченко Людмила Іванівна

Директор

2

Демидов Сергій Вікторович

Професор

3

Макарчук Микола Юхимович

Професор

4

Кондратюк Олена Архипівна

Доцент

5

Поліщук Валерій Петрович

Професор

6

Гарматіна Софія Михайлівна

Доцент

7

Мартинюк Віктор Семенович

Зав.каф.

8

Лукашов Дмитро Володимирович

Професор

9

Куровська Людмила Францівна

Зав. лаб.

10

Редька Юлія Ігорівна

Студент


ННІ «Інститут геології»


11

Михайлов Володимир Альбертович

Директор

12

Шнюков Сергій Євгенович

Зав.каф., професор

13

Кравченко Дмитро Федорович

В.о.зав.каф., доцент

14

Кошляков Олексій Євгенович

Зав.каф., доцент

15

Демидов Всеволод Кирилович

Заст.декана, асист.

16

Карпенко Олексій Миколайович

Зав.каф., професор

17

Грищук Павло Іванович

Доцент

18

Диняк Оксана Василівна

Асистент

19

Чомко Дмитро Федорович

Доцент

20

Мазко Андрій Євгенович

Асистент, здобувач


Географічний факультет


21

Олійник Ярослав Богданович

Декан, професор

22

Любіцева Ольга Олександрівна

Зав.каф., професор

23

Михайленко Наталія Миколаївна

Доцент

24

Молочко Анатолій Миколайович

Заст.декана, проф.

25

Ободовський Олександр Григорович

Заст.декана, проф.

26

Пасько Володимир Феодосійович

Заст.декана, доцент

27

Шевченко Ольга Григорівна

Асистент

28

Черкаська Олена Олександрівна

Асистент

29

Малихіна Тамара Михайлівна

Зав.ІОЦ

30

Самсонюк Катерина Олександірвна

Студент


Економічний факультет


31

Базилевич Віктор Дмитрович

Декан, професор

32

Пікус Руслана Володимирівна

Заст.декана, доцент

33

Ігнатюк Анжела Іванівна

Заст.декана, проф..

34

Бутенко Наталія Василівна

Заст.декана, доцент

35

Филюк Галина Михайлівна

Професор

36

Мазур Ірина Іванівна

Зав.каф., проф.

37

Старостіна Алла Олексіївна

Зав.каф., проф.

38

Черняк Олександр Іванович

Зав.каф., проф.

39

Шегда Анатолій Васильович

Професор

40

Любкіна Олена Вікторівна

Докторант


Факультет кібернетики


41

Анісімов Анатолій Васильович

Декан, професор

42

Заславський Володимир Анатолійович

Професор

43

Наконечний Олександр Григорович

Зав.каф., професор

44

Буй Дмитро Борисович

Професор

45

Стоян Володимир Антонович

професор

46

Кашпур Олена Федорівна

Заст..декана, доцент

47

Харченко Ігор Іванович

Доцент

48

Кудін Володимир Іванович

Професор

49

Яресько Ангеліна Василівна

Нач. ІОС

50

Криволап Андрій Володимирович

Аспірант


Інститут журналістики


51

Різун Володимир Володимирович

Директор, професор

52

Серажим Катерина Степанівна

Професор

53

Горевалов Сергій Іванович

Зав.каф., професор

54

Михайлюта Валентина Петрівна

Доцент

55

Женченко Марина Іванівна

Доцент

56

Бабак Марина Петрівна

Доцент

57

Привалова Світлана Федорівна

Асистент

58

Іщук Наталія Михайлівна

Асистент

59

Бєлінська Інна Володимирівна

Доцент

60

Вихватенко Ольга Олександрівна

Студент


Історичний факультет


61

Колесник Віктор Федорович

Професор

62

Сорока Юрій Михайлович

Професор

63

Патриляк Іван Казимирович

Професор

64

Машевський Олег Петрович

Професор

65

Руккас Андрій Олегович

Доцент

66

Слюсаренко Анатолій Гнатович

Професор

67

Ставнюк Віктор Володимирович

Професор

68

Вербовий Олексій Вікторович

Доцент

69

Коцур Анатолій Петрович

Професор

70

Гончаров Олександр Петрович

Доцент


Механіко-математичний факультет


71

Безущак Оксана Омелянівна

Доцент

72

Городній Михайло Федорович

Декан

73

Данілов Володимир Якович

Доцент

74

Жук Ярослав Олександрович

Професор

75

Козяр Вікторія Юріївна

Студентка

76

Курченко Олександр Олексійович

Професор

77

Лимарченко Олег Степанович

Зав.каф.

78

Мішура Юлія Степанівна

Зав.каф.

79

Парасюк Ігор Остапович

Професор

80

Самойленко Валерій Григорович

Зав.каф.


Радіофізичний факультет


81

Анісімов Ігор Олексійович

Професор

82

Бойко Юрій Володимирович

Доцент

83

Голобородько Андрій Олександрович

Доцент

84

Григорук Валерій Іванович

Зав.кафедри

85

Коновалов Андрій Миколайович

Асистент

86

Нетреба Андрій В’ячеславович

Доцент

87

Нікітін Андрій Вікторович

Асистент

88

Радченко Сергій Петрович

Доцент

89

Сохацький Володимир Петрович

Доцент

90

Судаков Олександр Олександрович

Доцент


Інститут філології


91

Семенюк Григорій Фокович

Зав.каф., професор

92

Коваленко Лариса Іванівна

Доцент

93

Крючков Георгій Георгійович

Зав.каф., професор

94

Миронова Валентина Миколаївна

Доцент

95

Підвойний Володимир Миколайович

Зав.каф., доцент

96

Янчук Сергій Ярославович

Асистент

97

Бондаренко Іван Петрович

Зав.каф., професор

98

Сліпушко Оксана Миколаївна

Зав.каф., професор

99

Голубовська Ірина Олександрівна

Зав.каф., професор

100

Погребняк Олена Альбертівна

Ст.лаб., здобувач


Філософський факультет


101

Губерський Леонід Васильович

Ректор, професор

102

Конверський Анатолій Євгенович

Професор

103

Цвих Володимир Федорович

Професор

104

Шашкова Людмила Олексіївна

Зав.каф., професор

105

Обушний Микола Іванович

Професор

106

Неліпа Дмитро Васильович

Зав.каф., професор

107

Чуйко Вадим Лоенідович

Професор

108

Фенно Ірина Миколаївна

Асистент

109

Батрименко Олег Володимирович

Доцент

110

Черненко Анна

Студент


Інститут міжнародних відносин


111

Копійка Валерій Володимирович

Директор

112

Сербіна Наталія Федорівна

Доцент

113

Дайнеко Валентина ВІктоірвна

Зав.каф., професор

114

Рижков Микола Миколайович

Зав.каф., професор

115

Циганов Сергій Андрійович

Професор

116

Шинкаренко Тетяна Іванівна

Доцент

117

Григоров Олександр Миколайович

Доцент

118

Калакура Віктор Ярославович

Доцент

119

Глухова Дар”я Андріївна

Доцент

120

Кулик Олег Ігорович

Студент


Фізичний факультет


121

Вільчинський Станіслав Йосипович

Зав.каф., проф.

122

Гой Олена Миколаївна

Студент

123

ЄщенкоОлег Анатолійович

Доцент

124

Кузьмич Андрій Григорович

Ст.н.с.

15

Лазаренко Максим Михайлович

Асистент

126

Макара Володимир Арсенійович

Зав.каф., проф.

127

Макаренко Олексій Володимирович

Доцент

128

Макарець Микола Володимирович

Декан, доцент

129

Плюйко Володимир Андрійович

Професор

130

Решетник Володимир Миколайович

Доцент


Факультет соціології


131

Горбачик Андрій Петрович

Декан

132

Безпала Ганна Володимирівна

Студентка

133

Жуков Віктор Іванович

Доцент

134

Кузьменко Тетяна Миколаївна

Доцент

135

Куценко Ольга Дмитрівна

Професор

136

Савчук Олена Володимирівна

Пров.спец.

137

Судаков Володимир Іванович

Професор

138

Тарабукін Юрій Орестович

Доцент

139

Чепак Валентина Василівна

Доцент

140

Яковенко Юрій Іванович

Професор


Факультет психології


141

Данилюк Іван Васильович

Декан, професор

142

Терлецька Лариса Гаріївна

Доцент

143

Білоус Олександр Вікторович

Асистент

144

Москаленко Алла Миколаївна

Доцент

145

Головко Наталія Іванівна

Доцент

146

Слободянюк Ігор Антонович

Доцент

147

Трофімов Андрій Юрійович

Доцент

148

Соснюк Олег Петрович

Доцент

149

Люта Леся Петрівна

Асистент

150

Біленька Світлана Анатоліївна

Ст. лаб., студент з/ф.


Хімічний факультет


151

Воловенко Юліан Михайлович

Декан, професор

152

Войтенко Зоя Всеволодівна

Заст.декана, проф..

153

Запорожець Ольга Антонівна

Зав.каф., професор

154

Слободяник Микола Семенович

Зав.каф., професор

155

Фрицький Ігор Олегович

Зав.каф., професор

156

Колендо Олексій Юрійович

Зав.каф., професор

157

Павленко Вадим Олександрович

Доцент

158

Роїк Олександр Сергійович

Доцент

159

Желіба Ольга Миколаївна

Зав. лаб.

160

Бурлачко Андрій Станіславович

Аспірант


Юридичний факультет


161

Гриценко Іван Сергійович

Декан

162

Грабовська Оксана Олександрівна

Доцент

163

Куцевич Максим Петрович

Доцент

164

Мірошніченко Анатолій Миколайович

Зав.каф., професор

165

Васильченко Оксана Петрівна

Доцент

166

Кронда Ольга Юріївна

Доцент

167

Ковальчук Тетяна Григорівна

Доцент

168

Трубчанінова Тетяна Антоліївна

Зав.каф.

169

Цюра Вадим Васильович

Доцент

170

Пряженкова Наталія Олександрівна

Аспірант


Інститут високих технологій


171

Третяк Олег Васильович

Професор

172

Скришевський Валерій Антонович

Професор

173

Ільченко Володимир Васильович

Доцент

174

Шкавро Анатолій Григорович

Доцент

175

Іванов Іван Іванович

Асистент

176

Ботурчук Євген Ярославович

Аспірант

177

Комаров Ігор Володимирович

Професор

178

Лозовський Валерій Зіновійович

Професор

179

Колежук Костянтин Олексійович

Професор

180

Нипорко Олексій Юрійович

Доцент


Факультет інформаційних технологій


181

Тесля Юрій Миколайович

Декан

182

Бичков Олексій Сергійович

Заст. декана, доцент

183

Оберемок Наталія Василівна

Заст. декана, доцент

184

Стешенко Григорій Миколайович

Заст. декана, ст.викл.

185

Оксіюк Олександр Глібович

Зав.каф., професор

186

Снитюк Віталій Євгенійович

Зав.каф., професор

187

Супрун Ольга Миколаївна

Доцент

188

Тмєнова Наталія Пилипівна

Доцент

189

Ткаченко-Стоян Олена Петрівна

Нач.в-лу навч.-анал.роботи

190

Чаповська Тамара Павлівна

Нач ІОС


Оптико-механічний коледж


191

Дорожко Тетяна Панасівна

Директор

192

Дорощук Ірина Юріївна

Викладач

193

Коваль Вікторія Василівна

Викладач

194

Окунь Ганна Володимирівна

Викладач

195

Щепак Надія Іванівна

Викладач

196

Донченко Олена Петрівна

Викладач

197

Мельник Лідія Феодосіївна

Викладач

198

Марусенко Олексій

Студент

199

Рішко Владислав

Студент

200

Чорноморденко Олександр

студент


Коледж геологорозвідувальних технологій


201

Заверталюк Тетяна Юріївна

Директор

202

Мартиненко Віктор Віталійович

Зав.лаб.

203

Висоцька Любов Яківна

Методист

204

Яценко Валентина Василівна

Методист

205

Фесечко Руслан Станіславович

Лаборант

206

Пустиннік Павло Миколайович

Ст. лаб.

207

Крижанівська Анастасія Романівна

Студент

208

Вергун Богдана Ігорівна

Студент

209

Микитенко Інна Анатоліївна

Студент

210

Пундик Вікторія Миколаївна

Студент


Кафедра фізвиховання


211

Кочергіна Тетяна Іванівна

Зав.каф.

212

Трохимченко Тетяна Миколаївна

Ст.викладач


Військовий інститут


213

Балабін Віктор Володимирович

Начальник

214

Браун Вадим Олегович

Ст. н. с.


ІПО


215

Пересєкін Валерій Миколайович

Директор, викладач

216

Шевченко Лідія Григорівна

Зав.навч-метод.від.


Фізико-математичний ліцей


217

Горкавенко Володимир Миколайович

Директор

218

Порало Наталія Дмитрівна

Вчитель


Астрономічна обсерваторія


219

Єфіменко Володимир Михайлович

Директор

220

Тарануха Юрій Григорович

Двірник


Кримська астрофізична обсерваторія


221

Ростопчина-Шаховська Алла Миколаївна

В.о.директора

222

Куценко Сергій Антолійович

Інженер


Наукова бібліотека


223

Нестеренко Валентина Григорівна

Бібліограф

224

Овдієнко Валентина Миколаївна

Пров.бібліотекар


Ректорат


225

Саленко Ірина Володимирівна

Нач. юрвідділу

226

Денисенко Валентина Петрівна

Головний бухгалтер


Підрозділи підпорядковані першому проректору


227

Закусило Олег Каленикович

Перший проректор

228

Новикова Ганна Леопольдівна

Директор ВПЦ „КУ”


Підрозділи навчально-методичної та виховної роботи


229

Бугров Володимир Анатолійович

Проректор

230

Власова Надія Валентинівна

Зав.гурт.


Міжнародні зв’язки


231

Бех Петро Олексійович

Проректор

232

Безим”янна Лілія Федорівна

Спеціаліст 1 кат.


Науково-дослідна частина


233

Вижва Сергій Андрійович

Проректор

234

Балега Анастасія Володимирівна

Заст.нач.ПФВ


Фінансово-економічний блок


235

Колесник Надія Федорівна

Директор ЦХ №2

236

Самофалова Людмила Федорівна

Директор ЦХ №1


Адміністративно-господарська частина


237

Потапенко Костянтин Кіндратович


238

Горєлова Олена Аріївна

Нач. відділу


Як часто ви відвідуєте нас?