Склад конференції тудового колективу університету

.

Склад конференції трудового колективу Київського національного університету імені Тараса Шевченка



П.І.Б.

Посада

ННЦ "Інститут біології та медицини"

1

Остапченко Людмила Іванівна

Директор

2

Куровська Людмила Францівна

Зав. навч. лаб.

3

Кондратюк Олена Архипівна

Доцент

4

Демидов Сергій Вікторович

Зав. каф., професор

5

Макарчук Микола Юхимович

Зав. каф., професор

6

Скрипник Наталія Вячеславівна

Заст. директора

7

Берегова Тетяна Володимирівна

Професор

8

Лукашов Дмитро Володимирович

В.о. зав. каф., професор

9

Таран Наталя Юріївна

В.о. зав. каф., професор

10

Жолос Олександр Вікторович

В.о. зав. каф., професор

ННІ «Інститут геології»

11

Михайлов Володимир Альбертович

Директор

12

Вижва Сергій Андрійович

Зав. каф., професор

13

Шнюков Сергій Євгенович

Зав. каф., доцент

14

Кошляков Олексій Євгенович

Зав. каф., професор

15

Загнітко Василь Миколайович

Зав. каф., професор

16

Чомко Дмитро Федорович

Доцент

17

Байсарович Ірина Михайлівна

Доцент

18

Киселевич Леонід Сергійович

Доцент

19

Диняк Оксана Василівна

Доцент

20

Онищук Віктор Іванович

Асистент

Географічний факультет

21

Олійник Ярослав Богданович

Декан

22

Любіцева Ольга Олександрівна

Зав. каф., професор

23

Михайленко Наталія Миколаївна

Доцент

24

Пасько Володимир Феодосійович

Заст. декана, доцент

25

Запотоцький Сергій Петрович

Заст. декана, професор

26

Бортник Сергій Юрійович

Зав. каф., професор

27

Дмитрук Олександр Юрійович

Зав. каф., професор

28

Хільчевський Валентин Кирилович

Зав. каф., професор

29

Міхно Олексій Григорович

Доцент

30

Шевченко Ольга Григорівна

Доцент

Економічний факультет

31

Базилевич Віктор Дмитрович

Декан

32

Пікус Руслана Володимирівна

Заст. декана, професор

33

Ігнатюк Анжела Іванівна

Заст. декана, професор

34

Филюк Галина Михайлівна

Зав. каф.,професор

35

Купалова Галина Іванівна

Зав. каф., професор

36

Мазур Ірина Іванівна

Зав. каф., професор

37

Черняк Олександр Іванович

Зав. каф., професор

38

Жилінська Оксана Іванівна

Зав. каф., доцент

39

Шегда Анатолій Васильович

Професор

40

Іваненко Олена Іванівна

Доцент

Факультет комп’ютерних наук та кібернетики

41

Анісімов Анатолій Васильович

Декан

42

Капустян Олена Анатоліївна

Заст. декана, с.н.с.

43

Кашпур Олена Федорівна

Заст. декана, доцент

44

Крак Юрій Васильович

Зав. каф., професор

45

Наконечний Олександр Григорович

Зав. каф., професор

46

Самойленко Ігор Валерійович

Доцент

47

Стоян Володимир Антонович

Професор

48

Терещенко Василь Миколайович

Зав. каф., професор

49

Харченко Ігор Іванович

Доцент

50

Яресько Ангеліна Василівна

Нач. сектору ІОС

Інститут журналістики

51

Різун Володимир Володимирович

Директор

52

Горевалов Сергій Іванович

Зав. каф., професор

53

Алексєєва Алла Леонтіївна

Доцент

54

Глушко Олександр Кіндратович

Доцент

55

Григор‘єв Олександр Миколайович

Ст. викладач

56

Єлісовенко Юрій Петрович

Доцент

57

Женченко Марина Іванівна

Доцент

58

Іщук Наталія Михайлівна

Асистент

59

Калініна Марина Петрівна

Доцент

60

Михайлюта Валентина Петрівна

Доцент

Історичний факультет

61

Патриляк Іван Казимирович

Декан

62

Машевський Олег Петрович

Зав. каф., професор

63

Ставнюк Віктор Володимирович

Зав. каф., професор

64

Коцур Анатолій Петрович

Професор

65

Малацай Ірина Володимирівна

Доцент

66

Щербак Микола Григорович

Зав. каф., професор

67

Колесник Віктор Федорович

Зав. каф., професор

68

Кравченко Інна Анатоліївна

Доцент

69

Слюсаренко Анатолій Гнатович

В.о. зав. каф., професор

70

Котляров Петро Миколайович

Зав. каф., доцент

Механіко-математичний факультет

71

Безущак Оксана Омелянівна

Доцент

72

Городній Михайло Федорович

Декан

73

Данілов Володимир Якович

Доцент

74

Жук Ярослав Олександрович

Зав. каф., професор

75

Капустян Олексій Володимирович

Професор

76

Курченко Олександр Олексійович

Професор

77

Лимарченко Олег Степанович

Зав. каф., професор

78

Моклячук Михайло Павлович

Професор

79

Парасюк Ігор Остапович

В.о. зав. каф., професор

80

Самойленко Валерій Григорович

Зав. каф., професор

Факультет радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем

81

Анісімов Ігор Олексійович

Декан

82

Бойко Юрій Володимирович

Доцент

83

Веклич Анатолій Миколайович

Зав. каф., професор

84

Григорук Валерій Іванович

Заф. каф., професор

85

Коблянський Юрій Володимирович

С.н.с.

86

Нетреба Андрій В’ячеславович

Доцент

87

Радченко Сергій Петрович

Доцент

88

Сохацький Володимир Петрович

Доцент

89

Судаков Олександр Олександрович

Доцент

90

Четверіков Іван Олександрович

доцент

Інститут філології

91

Семенюк Григорій Фокович

Директор

92

Миронова Валентина Миколаївна

доцент

93

Іваницька Марія Лонгинівна

Зав.каф., доцент

94

Шевченко Лариса Іванівна

Зав.каф., професор

95

Янчук Сергій Ярославович

Доцент

96

Усатенко Галина Олегівна

Доцент

97

Снитко Олена Степанівна

Зав.каф., професор

98

Івановська Олена Петрівна

Зав.каф., професор

99

Крючков Георгій Георгійович

Зав.каф., професор

100

Покровська Ірина Леонідівна

Зав.каф., доцент

Філософський факультет

101

Конверський Анатолій Євгенович

Декан

102

Цвих Володимир Федорович

Зав.каф., професор 

103

Фенно Ірина Миколаївна

Доцент

104

Комаха Лариса Григорівна 

Заст. декана, доцент 

105

Шашкова Людмила Олексіївна

Зав.каф., професор 

106

Неліпа Дмитро Васильович

Зав.каф., доцент 

107

Косенко Дмитро Васильович

Асистент 

108

Керилюк Федір Михайлович

Професор 

109

Приятельчук Анатолій Олексійович 

Зав.каф., професор 

110

Сидоренко Лідія Іванівна

Професор 

Інститут міжнародних відносин

111

Копійка Валерій Володимирович

Директор

112

Дайнеко Валентина Вікторівна

Зав. каф., професор

113

Сербіна Наталя Федорівна

Доцент

114

Запорожець Оксана Юріївна

Дцоент

115

Шинкаренко Тетяна Іванівна

Доцент

116

Калакура Віктор Ярославович

Зав. каф., доцент

117

Заблоцька Ріта Олександрівна

Професор

118

Гончарук Ольга Володимирівна

Доцент

119

Глухова Дар’я Андріївна

Доцент

120

Кост Ірина Анатоліївна

Н.с.

Фізичний факультет

121

Макарець Микола Володимирович

Декан

122

Вільчинський Станіслав Йосипович

Зав. каф., професор

123

Горбаченко Олександр Миколайович

Зав. НДЛ

124

Григор’єв Андрій Миколайович

Доцент

125

Кондратенко Сергій Вікторович

Професор

126

Кузьмич Андрій Григорович

Ст.н.с.

127

Момот Андрій Іванович

Доцент

128

Решетник Володимир Миколайович

Доцент

129

Шевченко Вікторія Богданівна

асистент

130

Ящук Валерій Миколайович

Зав. каф., професор

Факультет соціології

131

Горбачик Андрій Петрович

Декан

132

Кузьменко Тетяна Миколаївна

Заст. декана, доцент

133

Жуков Віктор Іванович

Заст. декана, доцент

134

Судаков Володимир Іванович

Зав. каф., професор

135

Куценко Ольга Дмитрівна

Зав. каф., професор

136

Чепак Валентина Василівна

Зав. каф., професор

137

Сидоров Микола Володимир-Станіславович

Зав. каф., доцент

138

Соболевська Марина Олександрівна

Доцент

139

Тарабукін Юрій Орестович

Доцент

140

Савчук Олена Володимирівна

Пров. спеціаліст

Факультет психології

141

Данилюк Іван Васильович

Декан

142

Терлецька Лариса Гаріївна

Доцент

143

Білоус Олександр Вікторович

Асистент

144

Головко Наталія Іванівна

Доцент

145

Москаленко Алла Миколаївна

Доцент

146

Слободянюк Ігор Антонович

Доцент

147

Трофімов Андрій Юрійович

Доцент

148

Соснюк Олег Петрович

Доцент

149

Люта Леся Петрівна

Асистент

150

Чуйко Олена Василівна

Професор

Хімічний факультет

151

Воловенко Юліан Михайлович

Декан

152

Слободяник Микола Семенович

Зав. каф., професор

153

Павленко Вадим Олександрович

Заст. декана, доцент

154

Запорожець Ольга Антонівна

Зав. каф.,професор

155

Фрицький Ігор Олегович

Зав. каф., професор

156

Хиля Володимир Петрович

Зав. каф., професор

157

Колендо Олексій Юрійович

Зав. каф., професор

158

Хиля Ольга Володимирівна

Доцент

159

Желіба Ольга Миколаївна

Зав. навч. лаборант.

160

Куцевол Наталія Володимирівна

Заст. декана, пров.н.с.

Юридичний факультет

161

Гриценко Іван Сергійович

декан

162

Грабовська Оксана Олександрівна

Доцент

163

Куцевич Максим Петрович

Доцент

164

Марцеляк Олег Володимирович

Зав. каф., проф.

165

Снідевич Олександр Станіславович

Доцент

166

Ковальчук Тетяна Григорівна

Доцент

167

Марченко Світлана Іванівна

Доцент

168

Саєнко Лідія Миколаївна

Викладач

169

Кучма Ольга Леонідівна

Доцент

170

Цюра Вадим Васильович

Доцент

Інститут високих технологій

171

Ільченко Володимир Васильович

Директор

172

Шкавро Анатолій Григорович

Доцент

173

Іванов Іван Іванович

Доцент

174

Сусь Богдан Богданович

Асистент

175

Нипорко Олексій Юрійович

Доцент

176

Цимбалюк Ольга Володимирівна

Доцент

177

Лозовський Валерій Зіновійович

Зав.каф.

178

Колежук Олексій Костянтинович

Професор

179

Комаров Ігор Володимирович

Професор

180

Грабчук Галина Петрівна

Заст. директора, доцент

Факультет інформаційних технологій

181

Тесля Юрій Миколайович

Декан

182

Білощицький Андрій Олександрович

Заст. декана, професор

183

Мостопалова Марина Олександрівна

Заст. декана

184

Чайка Петро Миколайович

Заст. декана

185

Кравченко Юрій Васильович

Зав. каф., професор

186

Морозов Віктор Володимирович

Зав. каф., професор

187

Оксіюк Олександр Глібович

Зав. каф., професор

188

Плескач Валентина Леонідвна

Зав. каф., професор

189

Снитюк Віталій Євгенович

Зав. каф., професор

190

Супрун Ольга Миколаївна

доцент

Військовий інститут

191

Балабін Віктор Володимирович

Начальник

192

Кирик В’ячеслав Леонідович

Заст. нач., доцент

193

Добровольський Віктор Броніславович

Нач. факультету

194

Пасіка Сергій Петрович

Нач. кафедри, доцент

195

Мась Наталя Миколаївна

Нач. відділу

196

Браун Вадим Олегович

Доцент

197

Мєдведєв Юрій Борисович

Зав. каф., доцент

198

Златніков Валентин Геннадійович

Доцент

199

Алфьоров Олег Васильович

Викладач

200

Халіманенко Світлана Миколаївна

Н.с.

Оптико-механічний коледж

201

Колесник Тетяна Гарівна

зав.відділення

Коледж геологорозвідувальних технологій

202

Заверталюк Тетяна Юріївна

директор

Підготовче відділення для навчання іноземних громадян

203

Задорожна Олена Сергіївна

В.о. зав. відділення

Кафедра фізвиховання

204

Кочергіна Тетяна Іванівна

Зав. кафедри

Відділ обслуговування гуртожитків студмістечка

205

Легкий Сергій Володимирович

Директор

206

Степаненко Жанна Борисівна

Зав. гуртожитку

ІПО

207

Шевченко Лідія Григорівна

Зав. навч.-метод. від.

Український фізико-математичний ліцей

208

Салівон Георгій Іванович

Директор

Астрономічна обсерваторія

209

Єфіменко Володимир Михайлович

Директор

Молодіжний центр культурно-естетичного виховання

210

Русіна Оксана Леонідівна

Керівник студії

Наукова бібліотека

211

Сербін Олег Олегович

Директор

Ректорат

212

Губерський Леонід Васильович

Ректор

Бухгалтерія

213

Денисенко Валентина Петрівна

Головний бухгалтер

Центр харчування №1

214

Самофалова Людмила Федорівна

Директор

Центр харчування №2

215

Колесник Надія Федорівна

Директор

Науково-дослідна частина

216

Балега Анастасія Володимирівна

Заст. нач. ПФВ

ВПЦ «Київський університет»

217

Новікова Ганна Леопольдівна

Директор

Інформаційно-обчислювальний центр

218

Смелянська Тетяна Василівна

Нач.сектору

Автотранспорт

219

Жолобчук Микола Миколайович

Директор

Адміністративно-господарська частина

220

Бойко Сергій Григорович

Проректор

221

Горєлова Олена Аріївна

Нач. відділу оренди

222

Овсянюк Олександр Валерійович

Заст. гол. енергетика





Як часто ви відвідуєте нас?