Склад профкому

.

СПИСОК ЧЛЕНІВ ПРОФКОМУ (станом на 01.02.2018 р.)

Прізвище, ім‘я по батькові

Факультет, підрозділ/Посада

Комісії

Телефони

1

Куровська Людмила Францівна*

ННЦ «ІБ»/зав.лаб.

Дитяча

63-74

2

Лукашов Дмитро Володимирович

ННЦ «ІБ»/зав.каф.

Навч-виробн.

521-33-74

3

Собко Віктор Михайлович

ННЦ «ІБ»/асистент

Культмасова


4

Юрченко Олена

ННЦ «ІБ»/студент

Студенська


5

Любіцева Ольга Олександрівна*

Географ./зав.каф.

Культмасова

63-52

6

Кобзар Назар

Географ./студент

Студенська


7

Диняк Оксана Василівна*

ННІ «ІГ»/доцент

Дитяча

24-33

8

Чомко Дмитро Федорович

ННІ «ІГ»/доцент

Організаційна

35-89

9

Тюхтей Анастасія

ННІ «ІГ»/студент

Студенська


10

Филюк Галина Михайлівна*

Економ./зав.каф.

Навч.-виробн.

259-01-47

11

Іваненко Олена Іванівна

Економ./доцент

Організаційна


12

Чубенко Марія

Економ./студент



13

Женченко Марина Іванівна*

Ін-т журн./доцент

Навч.-виробн.

481-45-36

14

Удовенко Анна Олександрівна*

Ін-т журн./студент

Студенська


15

Яресько Ангеліна Василівна*

Ф-т кіберн./нач.ІОС

Організаційна

22-81

16

Требіна Наталія Миколаївна

Ф-т кіберн./інж. НДЧ



17

Кисилевський Андрій Андрійович*

Ф-т кіберн./студент

Студенська


18

Сербіна Наталія Федорівна*

ІМВ/доцент

Житл.- побут.

481-45-93

19

Валевська Інна Анатоліївна

ІМВ/доцент

Ветеран.

481-44-21

20

Коломієць Віталій Миколайович*

ІМВ/студент

Студенська


21

Машевський Олег Петрович*

Істор. ф-т/професор

Колдоговор

239-24-34

22

Руккас Андрій Олегович

Істор. ф-т/доцент

Житл.-побут.

234-09-71

23

Недял Дмитро Анатолійович*

Істор. ф-т/студент

Студенська


24

Данілов Володимир Якович*

Мех-мат./доцент

Житл.-побут.

259-03-95

25

Борисейко Олександр Віталійович

Мех-мат./доцент

Спортивна

259-03-07

26

Єфименко Любов Леонідівна*

Мех.-мат./студент

Студенська


27

Радченко Сергій Петрович*

ФРЕКС/доцент

Колдоговор.

25-01

28

Нетреба Андрій В’ячеславович

ФРЕКС/Доцент

Наук.-виробн.

65-27

29

Аненко Тетяна Сергіївна*

ФРЕКС/студент

Студенська


30

Миронова Валентина Миколаївна*

ІФ/доцент

Дитяча

34-15

31

Макогонюк Наталія Григорівна

ІФ/філолог 1 кат.

Організаційна

32-95

32

Копейко Юлія Сергіївна*

ІФ/студент

Студенська


33

Кузьмич Андрій Григорович*

Фізичн./ с.н.с.

Наук.-виробн.


34

Макаренко Олексій Володимирович

Фізичн./доцент

Охорона праці

526-22-95

35

М‘якота Дмитро

Фізичн./студент

Студенська


36

Фенно Ірина Миколаївна*

Філософ./ асистент

Навч.-виробн.


37

Штельмашенко Анастасія Дмитрівна

Філософ./ст. лаборант

Організаційна

239-31-23

38

Голосна Анастасія

Філософ./студент

Студенська


39

Савчук Олена Володимирівна*

Соціол./пров. спеціаліст

Ветеран.

63-55

40

Тарабукін Юрій Орестович

Соціол./доцент

Культмасова


41

Проценко Анна Василівна*

Соціол./студент

Студенська


42

Терлецька Лариса Гаріївна*

Психол./доцент

Навч.-виробн.

239-32-25

43

Кириленко Таїса Сергіївна

Психол./доцент

Ветеран.

239-32-25

44

Іванова Інна Василівна*

Психол./студент

Студенська


45

Хиля Ольга Володимирівна*

Хімічн./доцент

Колдоговор.

239-33-12

46

Желіба Ольга Миколаївна

Хімічн./зав. навч. лаб.

Охорона праці

239-33-64

47

Бабій Марина

Хімічн./студент

Студенська


48

Грабовська Оксана Олександрівна*

Юридичн.ф-т/доцент

Організаційна

239-32-45

49

Ковальчук Олександр Михайлович

Юридичн./доцент

Житл.-побут.


50

Мороз Вікторія Юріївна

Юридичн./студент

Студенська


51

Іванов Іван Іванович*

ІВТ/доцент

Наук.-виробн.

526-05-82

52

Перетятько Валентина Олегівна*

ІВТ/студент

Студенська


53

Висоцька Любов Яківна*

КГРТ/зав. лаб.

Дитяча

528-71-05

54

Чернишов Олександр

КГРТ/студент

Студенська


55

Коваль Вікторія Василівна*

ОМК/викладач

ПГХ

501-79-16

56

Супрун Ольга Миколаївна*

ФІТ/доцент

Навч.-виробн.

23-08, 521-32-77

57

Тмєнова Наталія Пилипівна

ФІТ/асистент

Наук.- виробн.

23-07

58

Іващенко Марія Сергіївна*

ФІТ/студент

Студенська


59

Лукач Олена Євгенівна

КФВ/ст. викладач

Спортивна

521-32-97

60

Браун Вадим Олегович*

ВІ/ с.н.с.

Житл-побут.


61

Дронова Валентина Василівна

ВІ/комендант

Ветеран.

61-65

62

Сапожнікова Олена Василівна

ПФ/доцент



63

Тарануха Юрій Григорович*

АО/двірник

ПГХ


64

Горєлова Олена Аріївна*

АГЧ/нач. відділу оренди

ПГХ

095-392-23-22

65

Андрєєва Валентина Юріївна

АГХ/економіст ІІ кат.

Центру телеком.

Охорона праці

63-50

66

Ілюк Наталія Михайлівна

НБ/зав.сектрором


32-08

67

Лющенко Тетяна Петрівна

НБ/гол. бібліотекар

Ветеран.

34-37

68

Шевченко Лідія Григорівна*

ІПО/зав. навч.-метод. відд.

Культмасова

258-29-71

69

Попова Наталія Федорівна*

Ректорат/пров. спеціаліст

Дитяча

33-37

70

Криворот Лідія Леонідвна*

Бухгалтерія/пров. бухгалтер

Дитяча

34-13

71

Власова Надія Валентинівна*

Студмістечко/зав. гурт.

ПГХ

21-32

72

Смелянська Тетяна Василівна*

ІОЦ/нач. сектору

Охорона праці

22-35

73


НДЧ/



74

Могилко Інга Анатоліївна*

КМЦЕВ/культорганізатор

Культмасова

33-39

75

Копиця Олександр Іванович*

Автотранспорт/водій

Спортивна


76

Цахло Олена Михайлівна*

ЦХ №1/технолог

ПГХ

32-59

77

Шкневська Олена Леонідівна*

ЦХ №2/технолог

Дитяча

29-60

78

Безим‘янна Лілія Федорівна*

ВМС/пров. спеціаліст

Ветеранська

31-82

79

Потієнко Валентина Олександрівна

УФМЛ/учитель

Культмасова


80

Мельничук Наталія Юріївна*

ВПЦ “КУ”/пров. фахівець

Охорона праці

32-22

81

Волошко Світлана Василівна*

ППО/гол. спец.

Організаційна

36-49

82

Цвих Володимир Федорович

Голова профкому/

зав. каф. філософ. ф-ту


239-31-43

83

Котенко Віталій Миколайович

Заст. голови профкому


239-32-48

84

Щербина Вікторія Сергіївна

Заст. голови профкому

Студенська

239-31-43

* - голова профбюро


СКЛАД КОМІСІЙ ПРОФКОМУ:


Затверджено на засіданні профкому

(Протокол № 1 від «20» березня 2015 р.)

І. Організаційна комісія:

1. Чомко Д.Ф. – голова комісії

2. Волошко С.В.

3. Яресько А.В.

4. Макогонюк Н.Г.

5. Іваненко О.І.

6. Штельмашенко А.Д.

7. Грабовська О.О.

VІІ. Комісія з роботи з дітьми:

1. Куровська Л.Ф. – голова комісії

2. Попова Н.Ф.

3. Диняк О.В.

4. Миронова В.М.

5. Висоцька Л.Я.

6. Шкневська О.Л.

7. Мельничук Н.Ю.

ІІ. Комісія з підготовки та контролю за виконанням Колективного договору:

1. Радченко С.П. - голова комісії

2. Машевський О.П.

3. Хиля О.В.

4. Степаненко М.С.

VIII. Комісія з роботи з ветеранами війни, праці та пенсіонерами:

1. Кириленко Т.С. – голова комісії

2. Валевська І.А.

3. Савчук О.В.

4. Лющенко Т.П.

5. Дронова В.В.

6. Безим‘янна Л.Ф.

ІІІ. Комісія з житлово-побутових питань:

1. Котенко В.М.– голова комісії

2. Ковальчук О.М.

3. Браун В.О.

4. Сербіна Н.Ф.

5. Лукашов Д.В.

6. Данілов В.Я.

7. Крижанівський В.В.

IХ. Комісія з роботи зі студентами

Голови профбюро студентів

ІV. Комісія з навчально-виробничої роботи

1. Филюк Г.М. – голова комісії

2. Фенно І.М.

3. Руккас А.О.

4. Супрун О.М.

5. Терлецька Л.Г.

6. Женченко М.І.

7. Любіцева О.О.

8. Лукашов Д.В.

9. Боднар П.І.

Х. Комісія з культмасової роботи

1. Собко В.М. – голова комісії

2. Могилко І.А.

3. Любіцева О.О.

4. Тарабукін Ю.О.

5. Шевченко Л.Г.

6. Криворот Л.Л.


V. Комісія з науково-виробничої роботи:

1. Кузьмич А.Г. – голова комісії

2. Нетреба А.В.

3. Іванов І.І.

4. Тмєнова Н.П.

ХІ. Комісія з спортивної роботи:

1. Борисейко О.В. – голова комісії

2. Трохимченко Т.М.

3. Копиця О.І.

4. Коломієць В.М.

VІ. Комісія з охорони праці:

1. Макаренко О.В. – голова комісії

2. Желіба О.М.

3. Андрєєва В.Ю.

4. Ілюк Н.М.

5. Смелянська Т.В.

6. Потієнко В.О.

ХІI. Комісія з роботи з ПГХ:

1. Тарануха Ю.Г. – голова комісії

2. Горєлова О.А.

3. Коваль В.В.

4. Власова Н.В.

5. Цахло О.М.






Як часто ви відвідуєте нас?