Склад профкому

.

СПИСОК ЧЛЕНІВ ПРОФКОМУ

(рішення звітно-виборчої конференції Первинної профспілкової організації Київського національного університету імені Тараса Шевченка від 06.03.2020 р.)

Прізвище, ім‘я по батькові

Факультет, підрозділ/Посада

Комісії

Телефони

1

Куровська Людмила Францівна*

ННЦ «ІБіМ»/зав.лаб.


63-74

2

Лукашов Дмитро Володимирович

ННЦ «ІБіМ»/зав.каф.


521-33-74

3

Горбань Марія Миколаївна*

ННЦ «ІБіМ»/студент



4

Любіцева Ольга Олександрівна*

Географ./зав.каф.


63-52

5

Корогода Наталія Петрівна

Географ./доцент



6

Горганюк Павло Миколайович*

Географ./студент



7

Диняк Оксана Василівна*

ННІ «ІГ»/доцент


24-33

8

Чомко Дмитро Федорович

ННІ «ІГ»/доцент


35-89

9

Сахарчук Марія Юріївна*

ННІ «ІГ»/студент



10

Филюк Галина Михайлівна*

Економ./зав.каф.


259-01-47

11

Іваненко Олена Іванівна

Економ./доцент



12

Кошовий Євген Сергійович*

Економ./студент



13

Женченко Марина Іванівна*

Ін-т журн./доцент


481-45-36

14

Пилипчук Михайло Олександрович*

Ін-т журн./студент



15

Голубєва Катерина Миколаївна*

Ф-т кіберн./асистент


22-81

16

Требіна Наталія Миколаївна

Ф-т кіберн./пров.інж. НДЧ



17

Кудельчук Тетяна Ігорівна*

Ф-т кіберн./студент



18

Сербіна Наталія Федорівна*

ІМВ/доцент


481-45-93

19

Рудковська Анна Юріївна

ІМВ/доцент


481-44-21

20

Овсяник Катерина Владиславівна*

ІМВ/студент



21

Іваницька Лілія Василівна*

Істор. ф-т/доцент



22

Машевський Олег Петрович

Істор. ф-т/зав.каф.


239-24-34

23

Прищепа Максим Дмитрович*

Істор. ф-т/студент



24

Борисейко Олександр Віталійович*

Мех-мат./доцент


259-03-07

25

Курилко Олександр Борисович

Мех-мат./асистент



26

Лахва Роксолана Степанівна*

Мех.-мат./студент



27

Радченко Сергій Петрович*

ФРЕКС/доцент


25-01

28

Нетреба Андрій В’ячеславович

ФРЕКС/Доцент


65-27

29

Дейкало Артем Юрійович*

ФРЕКС/студент



30

Миронова Валентина Миколаївна*

ІФ/доцент


34-15

31

Макогонюк Наталія Григорівна

ІФ/філолог 1 кат.


32-95

32

Овчіннікова Яна Володимирівна*

ІФ/студент



33Козак Людмила Володимирівна*Фізичн./доцент

34

Кузьмич Андрій Григорович

Фізичн./ с.н.с.



35

Макаренко Олексій Володимирович

Фізичн./доцент


526-22-95

36

Шаталюк Владислав Сергійович*

Фізичн./студент



37

Штельмашенко Анастасія Дмитрівна*

Філософ./ асистент



38

Стичинська Анна Броніславівна

Філософ./асистент


239-31-23

39

Шпильовий Микита Андрійович*

Філософ./студент



40

Савчук Олена Володимирівна*

Соціол./пров.фахівець


63-55

41

Жуков Віктор Іванович

Соціол./доцент



42

Медведєва Аліна Юріївна*

Соціол./студент



43

Терлецька Лариса Гаріївна*

Психол./доцент


239-32-25

44

Кириленко Таїса Сергіївна

Психол./доцент


239-32-25

45

Гоштинар Ольга Миколаївна*

Психол./студент



46

Хиля Ольга Володимирівна*

Хімічн./доцент


239-33-12

47

Желіба Ольга Миколаївна

Хімічн./зав. навч. лаб.


239-33-64

48

Бабій Марина Володимирівна*

Хімічн./студент



49

Грабовська Оксана Олександрівна*

Юридичн.ф-т/доцент


239-32-45

50

Пірон Іван Степанович

Юридичн./керівн.відділу



51

Палагнюк Вікторія Олексіївна

Юридичн./студент



52

Іванов Іван Іванович*

ІВТ/доцент


526-05-82

53

Загоруйко Анастасія Григорівна*

ІВТ/студент



54

Тонконоженко Леся Юріївна*

КГРТ/зав. лаб.



55

Іванченко Альона Ігорівна*

КГРТ/студент



56

Супрун Ольга Миколаївна*

ФІТ/доцент



57

Тмєнова Наталія Пилипівна

ФІТ/асистент



58

Матвієнко Євгеній Григорович*

ФІТ/студент



59

Лукач Олена Євгенівна*

КФВ/ст. викладач


521-32-97

60

Браун Вадим Олегович*

ВІ/ с.н.с.



61

Бродецький Сергій Борисович*

Універс.клініка/лікар-стоматолог



62

Сапожнікова Олена Василівна*

ПВ/ст.викладач



63

Мозгова Альона Михайлівна*

АО/пров.інженер



64

Горєлова Олена Аріївна*

АГЧ/нач. відділу оренди


095-392-23-22

65

Верещінська Олександра Ігоревна*

АГЧ/пров.інженер


32-94

66

Ілюк Наталія Михайлівна*

НБ/зав.сектрором


32-08

67

Лющенко Тетяна Петрівна

НБ/гол. бібліотекар


32-51

68

Шевченко Лідія Григорівна*

ІПО/зав. навч.-метод. відд.


62-25

69

Попова Наталія Федорівна*

Ректорат/пров. фахівець


33-37

70

Криворот Лідія Леонідівна*

Бухгалтерія/пров. бухгалтер


34-13

71

Сергєєва Яніна Ігорівна*

Студмістечко/зав.складом



72

Смелянська Тетяна Василівна*

ІОЦ/нач. сектору


22-35

73

Могилко Інга Анатоліївна*

КМЦЕВ/культорганізатор


33-39

74

Копиця Олександр Іванович*

Автотранспорт/водій



75

Цахло Олена Михайлівна*

ЦХ №1/технолог


32-59

76

Шкневська Олена Леонідівна*

ЦХ №2/технолог


29-60

77

Безим‘янна Лілія Федорівна*

ВМС/пров. спеціаліст


31-82

78

Мельник-Мірзоян Арміне Лаврентіївна*

УФМЛ/учитель



79

Мельничук Наталія Юріївна*

ВПЦ “КУ”/пров. фахівець


32-22

80

Волошко Світлана Василівна*

ППО/гол. спец.


36-49

81

Цвих Володимир Федорович

Голова профкому/

зав. каф. філософ. ф-ту


239-31-43

82

Котенко Віталій Миколайович

Заст. голови профкому


239-32-48

83

Щербина Вікторія Сергіївна

Заст. голови профкому


239-31-43

* - голова профбюро


СКЛАД КОМІСІЙ ПРОФКОМУ:


Затверджено на засіданні профкому

(Протокол № 1 від « ___» ______ 2020 р.)

І. Організаційна комісія:

1. Чомко Д.Ф. – голова комісії

2. Волошко С.В.

3.

4.

5.

6.

7.

VІІ. Комісія з роботи з дітьми:

1.

ІІ. Комісія з підготовки та контролю за виконанням Колективного договору:

1.

VIII. Комісія з роботи з ветеранами війни, праці та пенсіонерами:

1.


ІІІ. Комісія з житлово-побутових питань:

1. Котенко В.М.– голова комісії

2.

IХ. Комісія з роботи зі студентами

Голови профбюро студентів

ІV. Комісія з навчально-виробничої роботи

1.

Х. Комісія з культмасової роботи

1.


V. Комісія з науково-виробничої роботи:

1.

ХІ. Комісія з спортивної роботи:

1.

VІ. Комісія з охорони праці:

1.

ХІI. Комісія з роботи з ПГХ:

1.






Як часто ви відвідуєте нас?